Image

HAKKIMIZDA

2014 yılında Ankara İvedik OSB'de ticari faaliyetlerine başlayan EDO, yöneticilerinin sahip olduğu 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle 2.400 m3'lük stoklama alanına sahip deposunda toptan ve perakende olarak Havalandırma, Yalıtım, Mekanik Tesisat Malzemeleri ve Su Yalıtımı Malzemeleri satışı konusunda hizmet vermektedir.

Sektörde söz sahibi bir tedarikçi olma hedefine istikrarlı büyüme politikasıyla emin adımlarla yürüyen EDO, sektörün yenilikçi, kaliteli-rekabetçi firmaları ile işbirliği yaparak Ankara Bölge Bayileri olmuştur.

Bu iş birlikleri ile hedeflerini daha da büyüten EDO, bugün bölgesinde etkin bir tedarikçi konumuna gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek amacıyla satış öncesi ve sonrası hızlı, rekabetçi, yenilikçi ve teknik donanıma sahip çalışanları ile verdiği hizmetler ve teknik destek ile kısa zamanda sektörde fark yaratmayı başarmış ve bu özellikleriyle tercih edilen bir firma olmuştur. 

Gerek hizmet verdiği firmalara ve gerekse bayiliğini yaptığı üretici firmalara karşı taşıdığı sorumluluğun bilincinde olan EDO, bu sorumluluğun gereklerini en iyi şekilde yerine getirebilme konusunda en üst düzeyde çaba göstermektedir.

Site İçi Arama

Döviz Kurları

T.C. M.B. Alış Satış
USD USD 6.8059 TL 6.8181 TL
EURO EURO 7.5724 TL 7.5861 TL
Serbest Piyasa Alış Satış
USD USD 6.8250 TL 6.9350 TL
EURO EURO 7.5700 TL 7.6900 TL

Ulaşım-Google Maps

©2020 EDO Havalandırma. Tüm Hakkı Saklıdır. Designed By SebComputer